PSPN

POLSKIE STOWARZYSZENIE PŁYWANIA NIEMOWLĄTW dniu 3 maja 2006 roku w OPS Łodzi odbyło się zebranie założycielskie Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm zajmujących się propagowaniem idei pływania niemowląt oraz dzieci w wieku poniemowlęcym. Uczestnicy zebrania podjęli decyzję o powołaniu stowarzyszenia, które zajęłoby się promowaniem pływania niemowląt i dzieci w wieku poniemowlęcym na obszarze całego kraju. Na mocy podjętej uchwały podjęto odpowiednie działania prawne. W dniu 25.07 br. Sąd Rejonowy w Łodzi wydał postanowienie o wpisaniu Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt do Krajowego Rejestru Sądowego.

Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt swoje cele realizować będzie między innymi poprzez:
1. Promowanie pływania niemowląt i dzieci w wieku poniemowlęcym w Polsce.
2. Kształcenie i dokształcanie kadr instruktorsko - trenerskich zgodnie z wymogami standardów europejskich.
3. Organizowanie seminariów oraz konferencji naukowo-dydaktycznych dotyczących problematyki pływania dzieci w wieku niemowlęcym i poniemowlęcym.

Wszelkie informacje dotyczące Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt można uzyskać u Pani Prezes Stowarzyszenia Iwony Turant

   Telefon kontaktowy:   0 603 632 232
   Mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
 


Członkowie komitetu założycielskiego Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt